Teklif İste


KURUMSAL

Garage Matbaası, ajans kökenli 3 girişimci tarafından 2016 yılında kuruldu. Kuruluş temelinde; müşterilerine yenilikçi bir matbaa deneyimi yaşatmak, benzersiz özellikte baskılar yapmak, standartların dışında hizmet sunmak vardır. Çok iş yerine; az ve özel iş yapmak temel prensibimizdir. Gelişmiş makine parkuru ve teknolojiye ayak uyduran altyapımız ile diğer matbaalardan farklılaşmaktayız. Bizim için 1 kartvizit ile 500 sayfalık bir dergi basımı eşdeğerdir. Her işimizi titizlikle analiz eder;baskı öncesi ve baskı sonrası süreçleri, kalite standartlarımıza uygun bir biçimde gerçekleştiririz.

Yaratıcılık, Sürdürebilirlik ve Kalite;

Tamamı üniversite mezunu tasarım ekibimizle grafik tasarımı hizmeti sunmanın yanı sıra, yaratıcı ekibimizle tüm baskı işlerinize fikirlerimizi katarız. Baskı sektöründe eğitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla, kusursuz baskılar yaparız.

Sürdürülebilir  büyüme bizim olmazsa olmazımızdır. Bunun için çok düşünür, ince eleyip sık dokuruz. Hedefimiz hızlı bir büyüme değil, sürekli devam eden bir büyümedir.

Rekabet gücümüz ise kalitedir. İddiamız ucuz iş yapmak değil, kaliteli iş yapmaktır. Bunun için; basım işinin başından, müşteriye teslimine kadar oluşturduğumuz süreçte her adım, profesyonel bir
ekip tarafından yönetilir.

Bu ‘yeni nesil matbaa’yla tanışmak isterseniz, size çok yakınız.

GARAGE MATBAASI © 2016
Designed by ArtArda
    
e-mail: info@garagematbaasi.com