Teklif İste


BASKI ÇÖZÜMLERİ

DİJİTAL BASKI

Son teknoloji makinemiz Heidelberg Linoprint CP ile; kişiselleştirilmiş baskı ürünleri, profesyonel ciltli kitaplar, broşürler ile birlikte, üst sınıf reklam ve tanıtım malzemeleri üretmekteyiz. Dahili üretim çözümlerini -yüksek kapasiteli istifleme ile perforaj, broşürler ve kitapları ciltleme ile katlama- bir bütün olarak sunarız. Sistem, karmaşık operatör müdahalesi ihtiyacını ortadan kaldırır, üretimin tamamında otomatik iş akışı sağlar. Dahası, Linoprint CP her türlü malzemeyi kolaylıkla işler. Düşük bir erime noktasına sahip yenilikçi renkli toner; basılabilir malzemelerin sayısını artırır.

TABAKA BASKI

Baskı adetleri 500 ve üzerinde olan çalışmalar için ideal çözümdür. Garage Matbaası’ nın geniş makine parkuru ile; 4 renkten 6 renge kadar her türlü katalog, dergi, broşür, faaliyet raporu vb. baskı işleriniz kusursuz olarak size ulaşır.

WEB OFSET BASKI

Büyük hacimli baskı işlerinde web ofset tercih sebebidir. 20.000 ve üzerindeki baskılar için, web ofset teknolijisi kısa zamanda uygun maliyetler sunar. Insert, dergi vb. ürünlerin; basım, kesim, dikiş ve
paketleme işleri tek seferde tamamlanır. 32 sayfalık bir insertün 20.000 adetlik basımı, yaklaşık 2 saatte tamamlanır.

GARAGE MATBAASI © 2016
Designed by ArtArda
    
e-mail: info@garagematbaasi.com